Sincomic Investment Company a.s.
Volejte +420 242 488 299

Sincom – investiční reality 2020

VÝNOS

9,1% p.a.

MIN. VÝŠE INVESTICE

25 000, -Kč

PŘIPISOVÁNÍ ÚROKŮ

Čtvrtletně

SPLATNOST DLUHOPISU

01.7.2023

Společnost SINCOM – Investment Company a.s. vznikla na základě více než 25 let zkušeností na trhu v oblasti investic, výstavby a realit.

Naším prvotním zaměřením je efektivní investování do celého spektra realit – pozemků, výstavby domů, bytových celků, malých a středních komerčních nemovitostí.

Investujeme na trhu a v prostředí, které léta dobře známe a sledujeme jeho vývoj. Na trhu využíváme stále rostoucí poptávky v oblasti bytové výstavby a to zejména v metropoli hlavního města. Investice směřujeme rovněž do zahraničních rekreačních resortů s vysokou mírou efektivity a návratností.

K čemu využijeme prostředky získané emisí dluhopisů?

Prostředky získané emisi dluhopisů dále využijeme k realizaci většího objemu investic na realitním trhu a to zejména nákupem vhodných nemovitostí, které následně zhodnotíme a prodáme, případně na získaných pozemcích vystavíme zcela nové nemovitosti s vyšším potenciálem zhodnocení vložených finančních prostředků.

Jak plánujeme prostředky zhodnotit a splatit?

Finanční prostředky investujeme na trhu s nemovitostmi, tedy v oblasti, kterou dobře známe a umíme odhadnout investiční potenciál jednotlivých nemovitostí a možnosti jejich ziskovosti v daných lokalitách. Efektivita a rychlost jednotlivých investičních realizací ve spojení s vynikající kvalitou provedení vede následně k velmi efektivnímu zhodnocení investovaných prostředků.

Délka jednotlivých realizací je pak v rozmezí 6 až 24 měsíců s plánovanou mírou zhodnocení finančních prostředků od 30% do 55%.

Přehled zhodnocení investičních prostředků v % u jednotlivých typů projektů:

  • Rodinné domy a řadové domy: 40% až 60%
  • Byty a bytové komplexy: 50% až 60%
  • Revitalizace městských bytových domů: 30% až 45%
  • Komerční objekty střední velikosti: 45% až 65%

Minimalizace míry rizika provedené investice je ve své podstatě zajištěná již na samém začátku, a to hodnotou samotné zakoupené nemovitosti a jejím tržním potenciálem v dané lokalitě.