Sincomic Investment Company a.s.
Volejte +420 242 488 299
[html ]

O nás

Na trhu působíme v rámci skupiny již od roku 1994.
Nyní jsme využili letitých zkušeností v oblasti investic, výstavby, realit i řízení korporací a své znalosti soustředili do vzniku nové společnosti – společnosti se zaměřením na realitní investiční trh.
Naším prvotním zaměřením je efektivní investování do celého spektra realit – pozemků, výstavby domů, bytových celků, malých a středních komerčních nemovitostí.
Investujeme na trhu a v prostředí, které léta dobře známe a sledujeme jeho vývoj.


Na trhu využíváme stále rostoucí poptávky v oblasti bytové výstavby a to zejména v metropoli hlavního města. Investice směřujeme rovněž do zahraničních rekreačních resortu s vysokou mírou efektivity. Využijte příležitosti přímo se podílet na obchodní investici v realitním světě ! Zakládáme si na velmi seriózním přístupu a jednání.

Známe hodnotu peněz a umíme ji efektivně vytvářet.

[/html]

Máte zájem investovat?

Zašlete nám prosím objednávku prostřednictvím formuláře níže a my se Vám zpětně ozveme za účelem vyřízení všech náležitostí spojených s uzavřením SMLOUVY O ÚPISU DLUHOPISU a realizace Vaší nové investice formou dluhopisů "SINCOM - Investiční reality 2020"

Vaše osobní údaje neposkytujeme třetím stranám.

Jak funguje objednávka?

  1. Vyplňte objednávkový formulář.
  2. Na konci formuláře zadejte počet dluhopisů a celkovou hodnotu investice o jakou máte zájem.
  3. E-mailem obdržíte potvrzení a Smlouvu o úpisu dluhopisu a zašlete platbu na uvedený bankovní účet.
  4. Po obdržení platby Vám doporučenou poštou zašleme nejpozději do 10 dní veškeré dokumenty a cenné papíry na vámi zadanou adresu.
  5. Tyto si řádně uschovejte a poté se co čtvrt roku můžete těšit na Váš výnos z dobré investice, který obdržíte vždy na vámi zadaný bankovní účet.